Aphrodite Gardens

Aphrodite Gardens oferuje szeroki wybór luksusowych apartamentów i penthouse’ów wykończonych w najwyższym standardzie. W wybranych apartamentach przewidziano eleganckie wyposażenie z materiałów najwyższej jakości, do których zaliczyć można między innymi marmurowe podłogi. Lokalizacja w dzielnicy Kato miasta Pafos gwarantuje znalezienie wszystkich niezbędnych usług, udogodnień i miejskich piaszczystych plaż w odległości krótkiego spaceru.
Projekt przewiduje budowę blisko 200 nieruchomości, które otoczone będą terenami zielonymi i dwoma dużymi basenami o nieregularnym kształcie. Na terenie przewidziano restaurację, bar, ogrody, siłownię oraz SPA. W pobliżu planowana jest budowa uniwersytetu, szpitalu, parków oraz obiektów kulturalnych i rozrywkowych.

Powierzchnia

86 – 122 m2

Sypialnie

2 – 3

Łazienki

2 – 3

Cena

€ 280 000 – 525 000
Według legendy to właśnie u wybrzeży Pafos z morskiej piany wynurzyła się bogini miłości i piękna, Afrodyta. Miasto, dzięki swojej bogatej historii i znajdowaniu się pod panowaniem rzymskim, tureckim, weneckim i brytyjskim, cieszy się znakomitą różnorodnością kulturową i architektoniczną. Znajdują się tutaj liczne zabytki, dzięki którym miasto znalazło się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Rejon ten słynie z wielu urokliwych plaż, które oznaczono Błękitną Flagą, W Pafos każdy znajdzie coś dla siebie- od piaszczystych plaż, wyjątkowej przyrody, po ośrodki kultury i miasto cieszące się przyjazną atmosferą przez całą dobę.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami