Coral Gardens

W samym sercu jednego z najpopularniejszych miejsc turystycznych na Cyprze, w rejonie Zatoki Koralowej, położone są apartamenty Coral Gardens. Stanowią doskonałą okazję dla inwestorów ceniących sobie lokalizację w pobliżu zjawiskowych, piaszczystych plaż oraz bliskość wszelkich niezbędnych usług. Nieopodal zaplanowano utworzenie nowej przystani, która będzie gratką dla wszystkich miłośników korzystania z fal Morza Śródziemnego i relaksującego słońca.
Apartamenty Coral Gardens zaprojektowano z myślą o nowoczesnym wystroju oraz najwyższym standardzie. Otwarte powierzchnie dzienne i doskonałe doświetlenie wnętrz w zestawieniu z zachwycającymi widokami pozwolą poczuć wyjątkową przestrzeń. Nieruchomości skupione są na zamkniętym osiedlu, na terenie którego znaleźć można między innymi ogólnodostępny basen czy park.

Powierzchnia

55 – 731 m2

Sypialnie

1 – 2

Łazienki

1 – 2

Cena

€ 206 000 – 341 000 + VAT
Peja jest spokojną miejscowością wypoczynkową zlokalizowaną nad malowniczą Koralową Zatoką. Okolica ta słynie z licznych stanowisk archeologicznych, których historia sięga jeszcze starożytności. Miejscowość charakteryzuje bardzo zróżnicowany krajobraz. Znajdujące się tutaj wzgórza często ciągną się aż po zjawiskowe plaże.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami