Cypr

Acropolis Homes - Limassol Del Mar - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Apartamentowiec

Limassol Del Mar

Wyjątkowa architektura Limassol Del Mar przypomina nową “falę” u wybrzeży słonecznego Limassolu. Każdy luksusowy apartament gwarantuje zjawiskowe widoki na piaszczyste wybrzeże i turkusowe wody Morza Śródziemnego.
Wewnątrz tej unikatowej inwestycji przewidziano wyposażenie z materiałów najwyższej jakości. Na terenie obiektu znajduje się również wiele udogodnień.

Limassol Del Mar Read More »

Acropolis Homes - Pissouri Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa z basenem

Pissouri Villas

Pissouri Villas zaprojektowano i wyposażono z przeznaczeniem zarówno na domy letniskowe, jak również na stały pobyt. Przestronne ogrody przy każdej willi pozwolą zaplanować prywatny basen, jak również miejsce do spotkań z bliskimi. Wnętrza zaprojektowano z myślą o tradycyjnej śródziemnomorskiej architekturze.

Pissouri Villas Read More »

Acropolis Homes - Limassol Blu Marine - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Apartamentowiec

Limassol Blu Marine

Limassol Blu Marine to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w samym sercu wybrzeża dynamicznie rozwijającego się Limassolu. Obiekt został zaprojektowany przez światowej sławy brytyjskich architektów i inżynierów, Benoy i BurroHapold. Każdy z luksusowych apartamentów posiada wyjątkowy widok na Morze Śródziemne.

Limassol Blu Marine Read More »

Acropolis Homes - Coral Seas Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Osiedle

Coral Seas Villas

Coral Seas Villas to ekskluzywne nieruchomości na Cyprze, które zostały wyróżnione europejską nagrodą „Best Interior Design Show Home 2019”. Inwestycja ta składa się z nowoczesnych apartamentów i willi nad samym brzegiem morza. Charakteryzują się niepowtarzalną kompozycją nowoczesności i tradycyjnej śródziemnomorskiej architektury. Na ich wyjąkowość składa się lokalizacja przy pięknej piaszczystej plaży, nowoczesny wystrój wnętrz oraz najwyższa jakość materiałów użytych przy wykończeniu.

Coral Seas Villas Read More »

Acropolis Homes - Venus Gardens - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Basen

Venus Gardens

Venus Gardens to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, usytuowany zaledwie krótki spacer od wybrzeża Pafos i turkusowych wód Morza Śródziemnego. Te luksusowe domy usytuowane na wzgórzu w Chlorace zostały zaprojektowane w nowoczesnym, relaksującym stylu z wyraźnymi akcentami charakterystycznymi dla regionu śródziemnomorskiego. Każdy z domów posiada przestronne werandy, tarasy i pięknie urządzone ogrody, zapewniające bezpośredni dostęp do natury. Wnętrza nieruchomości zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić swobodny przepływ powietrza i naturalnego światła, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość tego miejsca.

Venus Gardens Read More »

Acropolis Homes - Olympus Village - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa

Olympus Village

Położone na wzgórzach w okolicy Pafos, Olympus Village to eleganckie budynki zaprojektowane z myślą o zapierających dech w piersiach widokach na Morze Śródziemne i okolicę. Te luksusowe nieruchomości na Cyprze są usytuowane w pobliżu wioski Tsada. Stanowią idealną lokalizację dla osób poszukujących korzyści łagodnego klimatu śródziemnomorskiego i zalet życia nieco wyżej nad poziomem morza.

Olympus Village Read More »