Limassol

Acropolis Homes - Limassol Del Mar - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Apartamentowiec

Limassol Del Mar

Wyjątkowa architektura Limassol Del Mar przypomina nową “falę” u wybrzeży słonecznego Limassolu. Każdy luksusowy apartament gwarantuje zjawiskowe widoki na piaszczyste wybrzeże i turkusowe wody Morza Śródziemnego.
Wewnątrz tej unikatowej inwestycji przewidziano wyposażenie z materiałów najwyższej jakości. Na terenie obiektu znajduje się również wiele udogodnień.

Limassol Del Mar Read More »

Acropolis Homes - Pissouri Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa z basenem

Pissouri Villas

Pissouri Villas zaprojektowano i wyposażono z przeznaczeniem zarówno na domy letniskowe, jak również na stały pobyt. Przestronne ogrody przy każdej willi pozwolą zaplanować prywatny basen, jak również miejsce do spotkań z bliskimi. Wnętrza zaprojektowano z myślą o tradycyjnej śródziemnomorskiej architekturze.

Pissouri Villas Read More »

Acropolis Homes - Limassol Blu Marine - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Apartamentowiec

Limassol Blu Marine

Limassol Blu Marine to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w samym sercu wybrzeża dynamicznie rozwijającego się Limassolu. Obiekt został zaprojektowany przez światowej sławy brytyjskich architektów i inżynierów, Benoy i BurroHapold. Każdy z luksusowych apartamentów posiada wyjątkowy widok na Morze Śródziemne.

Limassol Blu Marine Read More »

Acropolis Homes - Souni & Zanatzia - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Działka

Souni & Zanatzia

Souni & Zanatzia to projekt zlokalizowany w otoczeniu nieskażonej śródziemnomorskiej przyrody. Lokalizacja na malowniczych wzgórzach z dala od miejskiego ruchu i zgiełku pozwoli w pełni napawać się ciszą i relaksem. Jednocześnie w odległości kilku minutowej przejażdżki można dojechać do pięknych, piaszczystych plaż czy miasta Limassol. Szeroki wybór willi oraz działek pozwoli docenić spektakularne widoki na Morze Śródziemne i pobliską okolicę.

Souni & Zanatzia Read More »