Pafos

Acropolis Homes - Coral Seas Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Osiedle

Coral Seas Villas

Coral Seas Villas to ekskluzywne nieruchomości na Cyprze, które zostały wyróżnione europejską nagrodą „Best Interior Design Show Home 2019”. Inwestycja ta składa się z nowoczesnych apartamentów i willi nad samym brzegiem morza. Charakteryzują się niepowtarzalną kompozycją nowoczesności i tradycyjnej śródziemnomorskiej architektury. Na ich wyjąkowość składa się lokalizacja przy pięknej piaszczystej plaży, nowoczesny wystrój wnętrz oraz najwyższa jakość materiałów użytych przy wykończeniu.

Coral Seas Villas Read More »

Acropolis Homes - Venus Gardens - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Basen

Venus Gardens

Venus Gardens to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, usytuowany zaledwie krótki spacer od wybrzeża Pafos i turkusowych wód Morza Śródziemnego. Te luksusowe domy usytuowane na wzgórzu w Chlorace zostały zaprojektowane w nowoczesnym, relaksującym stylu z wyraźnymi akcentami charakterystycznymi dla regionu śródziemnomorskiego. Każdy z domów posiada przestronne werandy, tarasy i pięknie urządzone ogrody, zapewniające bezpośredni dostęp do natury. Wnętrza nieruchomości zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić swobodny przepływ powietrza i naturalnego światła, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość tego miejsca.

Venus Gardens Read More »

Acropolis Homes - Olympus Village - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa

Olympus Village

Położone na wzgórzach w okolicy Pafos, Olympus Village to eleganckie budynki zaprojektowane z myślą o zapierających dech w piersiach widokach na Morze Śródziemne i okolicę. Te luksusowe nieruchomości na Cyprze są usytuowane w pobliżu wioski Tsada. Stanowią idealną lokalizację dla osób poszukujących korzyści łagodnego klimatu śródziemnomorskiego i zalet życia nieco wyżej nad poziomem morza.

Olympus Village Read More »

Acropolis Homes - Aphrodite Springs - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Basen

Aphrodite Springs

Aphrodite Springs jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nieruchomości na stałe miejsce zamieszkania, dom wakacyjny, jak również inwestycję na wynajem. Położone na zboczu wzgórza w pobliżu centrum Jeroskipu, Aphrodite Springs stanowi doskonałą bazę wyjazdową do okolicznych atrakcji.

Aphrodite Springs Read More »

Acropolis Homes - Belvedere Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa

Belvedere Villas

Belvedere Villas to nadmorska inwestycja zlokalizowana w miejscowości Chloraka na przedmieściach miasta Pafos. Położenie nad brzegiem morza gwarantuje zjawiskowe widoki na Morze Śródziemne oraz okoliczne wzgórza. W projekcie przygotowano siedemnaście nieruchomości, z których część willi przewidzianych jest do zaprojektowania na zamówienie.

Belvedere Villas Read More »