Aphrodite Springs

Aphrodite Springs jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nieruchomości na stałe miejsce zamieszkania, dom wakacyjny, jak również inwestycję na wynajem. Położone na zboczu wzgórza w pobliżu centrum Jeroskipu, Aphrodite Springs stanowi doskonałą bazę wyjazdową do okolicznych atrakcji.
Projektując eleganckie apartamenty Aphrodite Springs przewidziano otwarte i wypełnione światłem przestrzenie mieszkalne. Każdy lokal zaaranżowano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Na zewnątrz przewidziano duże, słoneczne tarasy, a wybrane apartamenty mają dostęp do prywatnych ogrodów z basenami. Na terenie inwestycji znajdują się dwa duże ogólnodostępne baseny, a także restauracja, bar, minimarket i zadaszony parking.

Fläche

51 – 78 m2

Schlafzimmer

1 – 2

Badezimmer

1 – 2

Preis

€ 182 000 – 273 500
Yeroskipou to niewielka miejscowość na południowo-zachodnim wybrzeżu Cypru. Nazwa wywodzi się od greckiego słowa oznaczającego “święty ogród”, co wskazuje na historyczne znaczenie tego miejsca
Yeroskipou jest znane głównie z produkcji tradycyjnego cypryjskiego deseru, loukoumades, czyli małych pączków, ale jest to przede wszystkim świetna lokalizacja do zwiedzania okolicznych atrakcji, takich jak starożytne miasto Pafos, Park Narodowy Akamas, a także licznych plaż i kurortów turystycznych na wybrzeżu.

Sind Sie an dieser Immobilie interessiert?

Kontaktieren Sie uns