Argaka Village

Zaprojektowany z myślą o tradycyjnej lokalnej architekturze i pobliskich zasobach naturalnych, projekt Argaka Village przewiduje łącznie 28 luksusowych willi. Apartamenty wykończono z myślą o najdrobniejszych szczegółach, a wnętrza wyposażono z najwyższej jakości materiałów. Wybrane oferty zawierają duże, słoneczne tarasy oraz prywatne baseny.
Argaka Village to idealna lokalizacja dla osób chcących zamieszkać w malowniczym otoczeniu i znajdować się w pobliżu kameralnej plaży. W niedalekiej okolicy rynek miejscowości Argaka, a w ramach krótkiej przejażdżki samochodem można dotrzeć do przystani Latchi i półwyspu Akamas, który czaruje niesamowitym krajobrazem.

Fläche

133 m2

Schlafzimmer

2

Badezimmer

2

Preis

€ 395 000
Argaka to niewielka wieś na zachodnim wybrzeżu Cypru, położona w pobliżu miasta Polis. Miejsce to charakteryzuje się spokojną i urokliwą atmosferą oraz pięknymi widokami na góry i Morze Śródziemne.
Argaka jest popularnym celem turystycznym ze względu na rajskie plaże i magiczne krajobrazy, a jednocześnie zachowała tradycyjny charakter. W okolicy można znaleźć przepiękne piaszczyste plaże, w tym popularną plażę w Latchi.

Sind Sie an dieser Immobilie interessiert?

Kontaktieren Sie uns