Armonia Beach Villas

Armonia Beach Villas to zespół nowoczesnych willi znajdujący się w spokojnej miejscowości Kissonerga, znajdującej się tylko kilka kilometrów od centrum Pafos. Zlokalizowany na wybrzeżu pomiędzy Koralową Zatoką a portem w Pafos, projekt przewidziano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.
Nowoczesne dwu- i trzypoziomowe apartamenty charakteryzuje otwarty układ, a lokalizacja nad samym brzegiem morza stanowi gwarancję zjawiskowych widoków. Nieruchomości obejmują również ogrody, strefę do grillowania, przestronne, słoneczne werandy, miejsca parkingowe, a w wybranych ofertach również prywatne baseny.

Fläche

261 – 411 m2

Schlafzimmer

3 – 5

Badezimmer

5

Preis

€ 1 512 000 – 3 384 000 + VAT
Kisonerga to niewielka miejscowość na zachodnim wybrzeżu Cypru. Miejsce to charakteryzuje się spokojną atmosferą i pięknymi widokami na Morze Śródziemne. W pobliżu znaleźć można kilka urokliwych plaż, takich jak Koralowa Zatoka, czy Lara Beach. W okolicy znajduje się wiele atrakcji kulturowych, jak pochodzące z okresu bizantyjskiego kościoły św. Jerzego i św. Neofita, a także zjawiskowe obszary naturalne, takie jak Park Narodowy Akamas czy Góry Troodos. Kisonerga stanowi również doskonałą bazę wypadową do zwiedzania położonego zaledwie kilka kilometrów dalej Pafos.

Sind Sie an dieser Immobilie interessiert?

Kontaktieren Sie uns