Coral Gardens

W samym sercu jednego z najpopularniejszych miejsc turystycznych na Cyprze, w rejonie Zatoki Koralowej, położone są apartamenty Coral Gardens. Stanowią doskonałą okazję dla inwestorów ceniących sobie lokalizację w pobliżu zjawiskowych, piaszczystych plaż oraz bliskość wszelkich niezbędnych usług. Nieopodal zaplanowano utworzenie nowej przystani, która będzie gratką dla wszystkich miłośników korzystania z fal Morza Śródziemnego i relaksującego słońca.
Apartamenty Coral Gardens zaprojektowano z myślą o nowoczesnym wystroju oraz najwyższym standardzie. Otwarte powierzchnie dzienne i doskonałe doświetlenie wnętrz w zestawieniu z zachwycającymi widokami pozwolą poczuć wyjątkową przestrzeń. Nieruchomości skupione są na zamkniętym osiedlu, na terenie którego znaleźć można między innymi ogólnodostępny basen czy park.

Fläche

55 – 731 m2

Schlafzimmer

1 – 2

Badezimmer

1 – 2

Preis

€ 206 000 – 341 000 + VAT
Peja jest spokojną miejscowością wypoczynkową zlokalizowaną nad malowniczą Koralową Zatoką. Okolica ta słynie z licznych stanowisk archeologicznych, których historia sięga jeszcze starożytności. Miejscowość charakteryzuje bardzo zróżnicowany krajobraz. Znajdujące się tutaj wzgórza często ciągną się aż po zjawiskowe plaże.

Sind Sie an dieser Immobilie interessiert?

Kontaktieren Sie uns