Olympus Village

Położone na wzgórzach w okolicy Pafos, Olympus Village to eleganckie budynki zaprojektowane z myślą o zapierających dech w piersiach widokach na Morze Śródziemne i okolicę. Te luksusowe nieruchomości na Cyprze są usytuowane w pobliżu wioski Tsada. Stanowią idealną lokalizację dla osób poszukujących korzyści łagodnego klimatu śródziemnomorskiego i zalet życia nieco wyżej nad poziomem morza.
Wille Olympus zaprojektowano z myślą o harmonii z wiejskim otoczeniem. Elewacje zdobi jasny naturalny kamień, a słoneczne tarasy pokryto drewnianymi pergolami. Przewidziano tutaj przestronne i jasne powierzchnie mieszkalne. Mieszkańcy mogą schłodzić się w prywatnych basenach, natomiast zimą odpocząć w cieple kominka opalanego drewnem.

Fläche

208 – 386 m2

Schlafzimmer

3 – 5

Badezimmer

3 – 4

Preis

€ 610 000 – 2 700 000 + VAT
Tsada to niewielka miejscowość położona w górach Troodos w rejonie Pafos na Cyprze. Znajduje się ona na wysokości około 600 metrów nad poziomem morza i jest otoczona malowniczymi krajobrazami lasów sosnowych i drzew oliwnych.
Miejscowość ta słynie z jedno z najlepszych europejskich pól golfowych, które przyciąga miłośników tej dyscypliny z całego świata. W Tsadzie znaleźć można również sklepy, restauracje oraz tradycyjną cerkiew z XIV wieku.

Sind Sie an dieser Immobilie interessiert?

Kontaktieren Sie uns