Polis Beach Villas

W spokojnej okolicy Polis na Cyprze, zaledwie 50 metrów od brzegu zatoki Chrysochou, znajduje się wyjątkowy projekt nieruchomości – apartamenty Polis Beach Villas. To mały, urokliwy kompleks wolnostojących willi z 3 sypialniami, które zachwycają eleganckim położeniem ze zjawiskowym widokiem na morze.
Projekt składa się z 17 willi o niepowtarzalnych projektach, gwarantujących przestronne i komfortowe środowisko do życia. Apartamenty oferują opcjonalne prywatne baseny, słoneczne tarasy z pergolą, urokliwe ogrody na dachach, praktyczne pomieszczenia gospodarcze, duże parkingi oraz pięknie zaaranżowane ogrody krajobrazowe.
Ciesz się imponującymi widokami na morze i góry, delektując się stylem życia cypryjskiej wioski. Łatwy dostęp do supermarketów, kiosków, piekarni i banków znajdujących się zaledwie 5 minut od tej wyjątkowej inwestycji. Standard wykończenia apartamentów Polis Beach Villas charakteryzuje się najwyższym poziomem, co sprawia, że to miejsce jest niepowtarzalne i niezwykle atrakcyjne dla najbardziej wymagających nabywców.

Fläche

117 m2

Schlafzimmer

3

Badezimmer

2

Preis

€ 479 000+ + VAT
Polis tes Chrysochous, znana jako Polis, to miejscowość, która w ostatnich latach cieszy się dużym uznaniem wśród odwiedzających ją turystów i jest jednym z najpiękniejszych pod względem przyrodniczym obszarów na wyspie.
Położona na przedmieściach Pafos wioska oferuje liczne atrakcje jak Łaźnie Afrodyty czy średniowieczny kościół z bogatą historią. W pobliżu znajduje się żwirowa plaża, która stanowi początek malowniczej nadmorskiej ścieżki spacerowej prowadzącej do portu Latchi, znanego z doskonałych świeżych ryb serwowanych w okolicznych restauracjach.

Sind Sie an dieser Immobilie interessiert?

Kontaktieren Sie uns