West Park Court

West Park Court zlokalizowany jest w pobliżu urokliwego centrum Pafos. Inwestycja charakteryzuje się modernistyczną, śródziemnomorską architekturą. Przestronne apartamenty zaprojektowano z wyjątkową estetyką i dbałością o jakość wykończenia. Na mieszkańców czekają duże balkony, ogólnodostępny basen, winda i zadaszone miejsca parkingowe.
West Park Court to kolejny etap inwestycji cieszącej się dużym uznaniem wśród klientów. Lokalizacja w spokojnej okolicy z widokiem na tereny zielone pozwoli dojechać do centrum i piaszczystych plaż w zaledwie minutę, natomiast podróż na lotnisko zajmuje tylko 10 minut.

Fläche

84 m2

Schlafzimmer

2

Badezimmer

2

Preis

€ 268 000
Według legendy to właśnie u wybrzeży Pafos z morskiej piany wynurzyła się bogini miłości i piękna, Afrodyta. Miasto, dzięki swojej bogatej historii i znajdowaniu się pod panowaniem rzymskim, tureckim, weneckim i brytyjskim, cieszy się znakomitą różnorodnością kulturową i architektoniczną. Znajdują się tutaj liczne zabytki, dzięki którym miasto znalazło się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Rejon ten słynie z wielu urokliwych plaż, które oznaczono Błękitną Flagą, W Pafos każdy znajdzie coś dla siebie- od piaszczystych plaż, wyjątkowej przyrody, po ośrodki kultury i miasto cieszące się przyjazną atmosferą przez całą dobę.

Sind Sie an dieser Immobilie interessiert?

Kontaktieren Sie uns