Belvedere Villas

Belvedere Villas to nadmorska inwestycja zlokalizowana w miejscowości Chloraka na przedmieściach miasta Pafos. Położenie nad brzegiem morza gwarantuje zjawiskowe widoki na Morze Śródziemne oraz okoliczne wzgórza. W projekcie przygotowano siedemnaście nieruchomości, z których część willi przewidzianych jest do zaprojektowania na zamówienie.
Wille zaaranżowano z myślą o nowoczesnych trendach, z dbałością o każdy szczegół, a przestronne prywatne ogrody wkomponowano, aby stworzyć harmonijną i luksusową przestrzeń. Duże okna wpuszczają do wnętrz światło dzienne, a wysokie sufity dodają przestrzeni szyku. Każda z willi ma zapewnione przynajmniej jedno miejsce postojowe.

Area

165 – 291 m2

Bedrooms

3 – 4

Bathrooms

4 – 5

Price

€ 963 000 – 2 529 000 + VAT
Architekturę Chloraki tworzy mieszanka starych i nowoczesnych budynków otoczonych pięknymi terenami zielonymi. Widać tutaj wpływy kulturowe łączące cechy europejskie i typowe dla Bliskiego Wschodu.
Zlokalizowana na północny zachód od miasta Pafos, Chloraka położona jest nad kilkoma ustronnymi plażami o złocistych piaskach i krystalicznie czystej wodzie. W miasteczku znajduje się szeroki wybór restauracji, barów i kawiarni.

Interested in this property?

Contact us