Paphos

Acropolis Homes - Coral Seas Villas - Real Estate Agency - Real Estate Photo - Estate Development

Coral Seas Villas

Coral Seas Villas to ekskluzywne nieruchomości na Cyprze, które zostały wyróżnione europejską nagrodą „Best Interior Design Show Home 2019”. Inwestycja ta składa się z nowoczesnych apartamentów i willi nad samym brzegiem morza. Charakteryzują się niepowtarzalną kompozycją nowoczesności i tradycyjnej śródziemnomorskiej architektury. Na ich wyjąkowość składa się lokalizacja przy pięknej piaszczystej plaży, nowoczesny wystrój wnętrz oraz najwyższa jakość materiałów użytych przy wykończeniu.

Coral Seas Villas Read More »

Acropolis Homes - Venus Gardens - Real Estate Agency - Property Photo - Swimming Pool

Venus Gardens

Venus Gardens is a unique residential complex located just a short walk from the Paphos coast and the turquoise waters of the Mediterranean Sea. Situated on a hilltop in Chlorace, these luxury homes have been designed in a modern, relaxed style with distinct Mediterranean accents. Each house has spacious verandas, terraces and beautifully landscaped gardens, providing direct access to nature. The interiors of the properties have been designed to allow a free flow of air and natural light, adding to the uniqueness of the place.

Venus Gardens Read More »

Acropolis Homes - Olympus Village - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa

Olympus Village

Położone na wzgórzach w okolicy Pafos, Olympus Village to eleganckie budynki zaprojektowane z myślą o zapierających dech w piersiach widokach na Morze Śródziemne i okolicę. Te luksusowe nieruchomości na Cyprze są usytuowane w pobliżu wioski Tsada. Stanowią idealną lokalizację dla osób poszukujących korzyści łagodnego klimatu śródziemnomorskiego i zalet życia nieco wyżej nad poziomem morza.

Olympus Village Read More »

Acropolis Homes - Aphrodite Springs - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Basen

Aphrodite Springs

Aphrodite Springs jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających nieruchomości na stałe miejsce zamieszkania, dom wakacyjny, jak również inwestycję na wynajem. Położone na zboczu wzgórza w pobliżu centrum Jeroskipu, Aphrodite Springs stanowi doskonałą bazę wyjazdową do okolicznych atrakcji.

Aphrodite Springs Read More »

Acropolis Homes - Belvedere Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa

Belvedere Villas

Belvedere Villas to nadmorska inwestycja zlokalizowana w miejscowości Chloraka na przedmieściach miasta Pafos. Położenie nad brzegiem morza gwarantuje zjawiskowe widoki na Morze Śródziemne oraz okoliczne wzgórza. W projekcie przygotowano siedemnaście nieruchomości, z których część willi przewidzianych jest do zaprojektowania na zamówienie.

Belvedere Villas Read More »