Akakia Villas

Zlokalizowany na zboczu wzgórza w malowniczej miejscowości Tala, Akakia Villas to zespół willi zaprojektowanych z myślą o najwyższym standardzie. Te luksusowe wille gwarantują olśniewające widoki na morze oraz wyjątkowe otoczenie naturalnych terenów. Lokalizacja na przedmieściach miasta Pafos stanowi doskonały kompromis pomiędzy spokojną okolicą, a bliskością wszelkich niezbędnych usług.
Szeroki wybór willi z prywatnymi ogródkami i basenami zagwarantuje również dostęp do znajdującego się w pobliżu Kamares Club, w ramach którego znaleźć można między innymi kort tenisowy, duży ogólnodostępny basen, restauracje, basen i inne atrakcje.

Εμβαδό

175 – 206 m2

Υπνοδωμάτια

3 – 4

Μπάνια

2 – 3

Τιμή

€ 720 000 – 1 278 000 + VAT
Zlokalizowana w wyjątkowej okolicy winnic, sadów cytrusowych i gajów oliwnych, Tala znajduje się w niewątpliwie jednej z najbardziej urokliwych części Cypru. Dzięki szerokiej gamie atrakcji historycznych, kulturalnych i społecznych, a także odległości zaledwie kilku kilometrów od miasta Pafos, wioska cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających zachodnie wybrzeże Cypru.

Ενδιαφέρεστε για αυτό το ακίνητο?

Επικοινωνήστε μαζί μας