Akamantis Gardens

Wille Akamantis Gardens to luksusowe, nadmorskie apartamenty, które sąsiadują z półwyspem Akamas i rozległymi lasami. Stanowią doskonały wybór dla osób ceniących sobie bliskość nienaruszonej przyrody zachodniej części Cypru.
Wykończone w najwyższym standardzie penthouse’y oferują zjawiskowe widoki, a przestronne werandy zapewniają ekskluzywną prywatność. W wybranych projektach przewidziano baseny. Na terenie Akamantis Gardens znajdują się zadbane ogrody, ogólnodostępny basen w stylu laguny, klub oraz obszerny parking dla mieszkańców i gości.

Εμβαδό

47 – 101 m2

Υπνοδωμάτια

1 – 3

Μπάνια

1 – 2

Τιμή

€ 129 800 – 486 000
Polis tes Chrysochous, znana jako Polis, to miejscowość, która w ostatnich latach cieszy się dużym uznaniem wśród odwiedzających ją turystów i jest jednym z najpiękniejszych pod względem przyrodniczym obszarów na wyspie.
Położona na przedmieściach Pafos wioska oferuje liczne atrakcje jak Łaźnie Afrodyty czy średniowieczny kościół z bogatą historią. W pobliżu znajduje się żwirowa plaża, która stanowi początek malowniczej nadmorskiej ścieżki spacerowej prowadzącej do portu Latchi, znanego z doskonałych świeżych ryb serwowanych w okolicznych restauracjach.

Ενδιαφέρεστε για αυτό το ακίνητο?

Επικοινωνήστε μαζί μας