Coral Seas Villas

Coral Seas Villas to ekskluzywne nieruchomości na Cyprze, które zostały wyróżnione europejską nagrodą „Best Interior Design Show Home 2019”. Inwestycja ta składa się z nowoczesnych apartamentów i willi nad samym brzegiem morza. Charakteryzują się niepowtarzalną kompozycją nowoczesności i tradycyjnej śródziemnomorskiej architektury. Na ich wyjątkowość składa się lokalizacja przy pięknej piaszczystej plaży, nowoczesny wystrój wnętrz oraz najwyższa jakość materiałów użytych przy wykończeniu.
Te 63 wolnostojące nadmorskie wille usytuowane są w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Pafos. Większość obejmuje prywatne baseny oferując nie tylko piękne widoki na Morze Śródziemne, ale także liczne udogodnienia dla mieszkańców, takie jak zadbane ogrody, duże werandy, patio oraz nowoczesna, ogólnodostępna siłownia i sauna. Ta zamknięta inwestycja zapewnia ekskluzywny standard życia na Cyprze.

Εμβαδό

117 – 270 m2

Υπνοδωμάτια

3 – 7

Μπάνια

3 – 7

Τιμή

€ 699 000 – 3 060 000 + VAT
Peja jest spokojną miejscowością wypoczynkową zlokalizowaną nad malowniczą Koralową Zatoką. Okolica ta słynie z licznych stanowisk archeologicznych, których historia sięga jeszcze starożytności. Miejscowość charakteryzuje bardzo zróżnicowany krajobraz. Znajdujące się tutaj wzgórza często ciągną się aż po zjawiskowe plaże.

Ενδιαφέρεστε για αυτό το ακίνητο?

Επικοινωνήστε μαζί μας