Kamares Village

Zlokalizowana na łagodnym wzgórzu Kamares Village charakteryzuje się wspaniałym widokiem na wybrzeże miasta Pafos i Morze Śródziemne. Inwestycja ta została doceniona przez specjalistów z sektora nieruchomości zdobywając liczne nagrody branżowe. Jest to projekt nie tylko deweloperski, ale również społeczny, ponieważ istotnym elementem tutejszej okolicy jest Klub Kamares, w którym organizowane są różnorodne aktywności.
Każdą willę zaprojektowano z myślą o tradycyjnej śródziemnomorskiej architekturze. Stylowe wnętrza, nowoczesne rozwiązania, prywatne baseny, przestronne werandy, a także kryte pergole w ogrodach stanowią o wyjątkowości każdej z prezentowanych nieruchomości. Powierzchnie wokół basenów, tarasów, strefy grillowej, a nawet ogólnodostępnego kortu tenisowego wykończono z dbałością o najdrobniejsze szczegóły przy użyciu kamieni i drewna, by wkomponować te przestrzenie w wyjątkowy charakter tej okolicy.

Εμβαδό

131 – 343 m2

Υπνοδωμάτια

2 – 5

Μπάνια

2 – 3

Τιμή

€ 440 000 – 1 971 000
Zlokalizowana w wyjątkowej okolicy winnic, sadów cytrusowych i gajów oliwnych, Tala znajduje się w niewątpliwie jednej z najbardziej urokliwych części Cypru. Dzięki szerokiej gamie atrakcji historycznych, kulturalnych i społecznych, a także odległości zaledwie kilku kilometrów od miasta Pafos, wioska cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających zachodnie wybrzeże Cypru.

Ενδιαφέρεστε για αυτό το ακίνητο?

Επικοινωνήστε μαζί μας