Paradise Gardens

W samym sercu urokliwego miasta Pafos na Cyprze, położone są nieruchomości Paradise Gardens. To luksusowe apartamenty i wille, usytuowane w spokojnej dzielnicy mieszkaniowej, zaledwie krótki spacer od pięknej piaszczystej plaży i malowniczego portu.
Architektura Paradise Gardens nawiązuje do tradycyjnego cypryjskiego stylu, charakteryzującego się dbałością o najmniejsze detale i wysoką jakość wykonania. Dachy pokryte dachówką, prywatne ogrody, duże werandy, jasne wnętrza i przestronny parking to tylko niektóre z wyjątkowych cech tych nieruchomości. Wnętrza zostały wykończone materiałami najwyższej jakości, takimi jak ceramiczne płytki w łazienkach i kuchniach, wbudowane szafy i podłogi z marmuru lastryko, co dodaje im elegancji i luksusowego charakteru.
Paradise Gardens oferuje również luksusowy basen z tarasami słonecznymi i pięknie zaprojektowanymi ogrodami krajobrazowymi, które tworzą atmosferę rajskiego ogrodu. Ta doskonała lokalizacja, połączona z wyjątkowym designem i wysokim standardem wykończenia, sprawia, że ​​Paradise Gardens jest idealnym miejscem na wakacje, inwestycję lub stałe zamieszkanie na pięknym Cyprze.

Εμβαδό

67 – 124 m2

Υπνοδωμάτια

2 – 3

Μπάνια

1 – 2

Τιμή

€ 198 500 – 355 000 + VAT
Według legendy to właśnie u wybrzeży Pafos z morskiej piany wynurzyła się bogini miłości i piękna, Afrodyta. Miasto, dzięki swojej bogatej historii i znajdowaniu się pod panowaniem rzymskim, tureckim, weneckim i brytyjskim, cieszy się znakomitą różnorodnością kulturową i architektoniczną. Znajdują się tutaj liczne zabytki, dzięki którym miasto znalazło się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Rejon ten słynie z wielu urokliwych plaż, które oznaczono Błękitną Flagą, W Pafos każdy znajdzie coś dla siebie- od piaszczystych plaż, wyjątkowej przyrody, po ośrodki kultury i miasto cieszące się przyjazną atmosferą przez całą dobę.

Ενδιαφέρεστε για αυτό το ακίνητο?

Επικοινωνήστε μαζί μας