Souni & Zanatzia

Souni & Zanatzia to projekt zlokalizowany w otoczeniu nieskażonej śródziemnomorskiej przyrody. Lokalizacja na malowniczych wzgórzach z dala od miejskiego ruchu i zgiełku pozwoli w pełni napawać się ciszą i relaksem. Jednocześnie w odległości kilku minutowej przejażdżki można dojechać do pięknych, piaszczystych plaż czy miasta Limassol.
Szeroki wybór willi oraz działek pozwoli docenić spektakularne widoki na Morze Śródziemne i pobliską okolicę. Każda nieruchomość obejmuje prywatny ogród z dziedzińcem i miejscem parkingowym. Wille zaprojektowano z myślą o najwyższym standardzie. Tradycyjna architektura łączy się tutaj z nowoczesnymi udogodnieniami, które zadowolą najbardziej wymagającego nabywcę.

Εμβαδό

101 m2

Υπνοδωμάτια

3

Μπάνια

2

Τιμή

€ 450 000 + VAT
Suni-Zanakia to niewielka miejscowość położona na przedmieściach Limassolu. Znajduję się w malowniczym górskim regionie na wysokości około 600 metrów nad poziomem morza. W jej centrum znaleźć można kilka lokalnych sklepów i restauracji serwujących tradycyjne dania kuchni cypryjskiej. W okolicy wyznaczono liczne szlaki turystyczne, które zachęcają do odkrywania piękna górskich krajobrazów Cypru. Suni-Zanakia to idealne miejsce na wypoczynek z dala od zgiełku miasta.

Ενδιαφέρεστε για αυτό το ακίνητο?

Επικοινωνήστε μαζί μας