Zelemenos Village

Zelemenos Village to wyjątkowe osiedle luksusowych willi położonych na wzgórzach ze zjawiskowym widokiem na Morze Śródziemne i wybrzeże miasta Pafos. W pobliżu znajduje się urokliwa miejscowość Tala, która zachwyca kameralnymi winnicami, cytrusowymi ogrodami oraz gajami oliwnymi. Nieopodal znajduje się popularne pole golfowe oraz zabytkowy kościół św. Neofity. Na terenie inwestycji znajduje się kort tenisowy oraz restauracja.
Luksusowe, jedno- i dwupiętrowe wille zaprojektowano w staranny sposób, aby zapewnić poczucie prywatności i stylowy komfort. Apartamenty łączą w sobie cechy nowoczesnego standardu oraz tradycyjny, śródziemnomorski charakter. Każda nieruchomość posiada przestronny, częściowo kryty taras z panoramicznym widokiem oraz prywatny basen.

Εμβαδό

990 m2

Υπνοδωμάτια

12

Μπάνια

12

Τιμή

€ 11 520 000+ + VAT
Zlokalizowana w wyjątkowej okolicy winnic, sadów cytrusowych i gajów oliwnych, Tala znajduje się w niewątpliwie jednej z najbardziej urokliwych części Cypru. Dzięki szerokiej gamie atrakcji historycznych, kulturalnych i społecznych, a także odległości zaledwie kilku kilometrów od miasta Pafos, wioska cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających zachodnie wybrzeże Cypru.

Ενδιαφέρεστε για αυτό το ακίνητο?

Επικοινωνήστε μαζί μας