Grecja

Acropolis Homes - Aphrodite Beachfront III - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Osiedle

Aphrodite Beachfront III

Aphrodite Beach Front III to już trzeci etap cieszącej się dużym zainteresowaniem klientów inwestycji o tej nazwie. Zlokalizowane nad samym wybrzeżem Morza Śródziemnego wille charakteryzuje zjawiskowy widok na piaszczystą plażę i turkusową wodę. Dojście na uznawaną za jedną z najpiękniejszych plaż wyspy prowadzi zjawiskową promenadą otoczoną rozległym basenem typu laguna.

Aphrodite Beachfront III Read More »

Acropolis Homes - Aegean Blue Apartments - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Basen

Aegean Blue Apartments

Na malowniczej wyspie Krety położona jest wyjątkowa inwestycja- Aegean Blue Apartments, składająca się z eleganckich apartamentów, zaprojektowanych wokół ogólnodostępnego basenu i otoczonych urokliwymi ogrodami krajobrazowymi. To miejsce oferuje zjawiskowy widok na Morze Śródziemne, co czyni je wyjątkowym miejscem do zamieszkania lub spędzenia wakacji.

Aegean Blue Apartments Read More »

Acropolis Homes - Paros Gardens - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Basen

Paros Gardens

Projekt Paros Gardens nawiązuje do tradycyjnej architektury Cyklad, dzięki czemu idealnie wpisuje się w wyjątkowy klimat i estetykę archipelagu. Szeroki wybór apartamentów i willi znajdujący się w tej inwestycji stanowi odpowiedź na potrzeby każdego chcącego zamieszkać pośród greckich wybrzeży. Każdy apartament zaprojektowano z myślą o najwyższym standardzie wyposażenia, a najbliższe otoczenie stanowią baseny oraz wspólne ogrody.

Paros Gardens Read More »

Acropolis Homes - Santorini Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Osiedle

Santorini Villas

Kompleks willi wpisuje się w urokliwy krajobraz wyspy Santoryn. Budynki z majestatycznym widokiem położone są w odległości kilkuminutowego spaceru do plaży. Luksusowe wille zostały zaprojektowane z troską o najdrobniejsze szczegóły, która przejawia się w wyposażeniu najwyższej jakości.

Santorini Villas Read More »