Kreta

Acropolis Homes - Viglia Beach Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Basen

Viglia Beach Villas

Kompleks szesnastu unikatowych willi został zaprojektowany z myślą o najwyższym standardzie. Każdy budynek wykończony jest w eleganckim kamieniu, a w jego najbliższym otoczeniu znajduje się przestronna działka z basenem i zjawiskowym widokiem na morze i góry.

Acropolis Homes - Aphrodite Beachfront III - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Osiedle

Aphrodite Beachfront III

Aphrodite Beach Front III to już trzeci etap cieszącej się dużym zainteresowaniem klientów inwestycji o tej nazwie. Zlokalizowane nad samym wybrzeżem Morza Śródziemnego wille charakteryzuje zjawiskowy widok na piaszczystą plażę i turkusową wodę. Dojście na uznawaną za jedną z najpiękniejszych plaż wyspy prowadzi zjawiskową promenadą otoczoną rozległym basenem typu laguna.

Acropolis Homes - Aegean Blue Apartments - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Basen

Aegean Blue Apartments

Na malowniczej wyspie Krety położona jest wyjątkowa inwestycja- Aegean Blue Apartments, składająca się z eleganckich apartamentów, zaprojektowanych wokół ogólnodostępnego basenu i otoczonych urokliwymi ogrodami krajobrazowymi. To miejsce oferuje zjawiskowy widok na Morze Śródziemne, co czyni je wyjątkowym miejscem do zamieszkania lub spędzenia wakacji.

Acropolis Homes - Fournado Hills - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Osiedle

Fournado Hills

Fournado Hills to wyjątkowy kompleks tradycyjnych willi na zboczu wzgórza w miejscowości Kissamos, w zachodniej części wyspy Kreta. Położenie w typowym kreteńskim krajobrazie gwarantuje fantastyczny widok na Morze Śródziemne.