Mandria Gardens

Mandria Gardens to nadmorski projekt nieruchomości na Cyprze, oferujący szeroki wybór apartamentów i penthouse’ów z jedną lub dwiema sypialniami oraz wolnostojących willi z trzema sypialniami. Na terenie inwestycji znajdują się dwa baseny komunalne, w tym jeden podgrzewany w miesiącach zimowych, otoczone pięknymi i przestronnymi ogrodami krajobrazowymi. W ramach projektu dostępny jest również prywatny klub dla mieszkańców.
Wszystkie apartamenty z myślą o wyposażeniu starannie dobranym, aby nadać charakterystyczny styl tego regionu. Mandria Gardens oferuje doskonały stosunek jakości do ceny, szczególnie dla osób poszukujących nieruchomości pod inwestycję. Kompleks znajduje się w pobliżu popularnych ośrodków golfowych, licznych udogodnień i usług, a także stanowi doskonałą bazę wyjazdową do odkrywania miast Pafos i Limassol.

Powierzchnia

47 – 134 m2

Sypialnie

1 – 3

Łazienki

1 – 2

Cena

€ 134 500 – 595 000 + VAT
Mandria to niewielka miejscowość położona w pobliżu miasta Pafos na Cyprze. Znajduje się ona w pobliżu wybrzeża Morza Śródziemnego i jest popularnym miejscem turystycznym ze względu na swoją urokliwą plażę i spokojną atmosferę. Słynie z obszernych upraw cytrusów. W tej okolicy znaleźć można tawerny z tradycyjną śródziemnomorską kuchnią, parki wodne, a także wąwozy czy jaskinie.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami