Perneri Villas

Niedaleko tradycyjnej górskiej wioski Tala, na obrzeżach Pafos na Cyprze, znajdują się ekskluzywne nieruchomości Perneri Villas oferujące zjawiskowe widoki na Morze Śródziemne. Lokalizacja, która stała się jedną z najbardziej ekskluzywnych okolic Pafos, gwarantuje możliwość skorzystania z uroków życia w łagodnym klimacie śródziemnomorskim oraz napawania się spokojnym i zdrowym trybem życia w mniejszej miejscowości.
Wśród bogatej oferty dostępne są luksusowe wille, z prywatnym basenem i wykończeniem najwyższej jakości. Przestronne wnętrza, pełne światła, oraz słoneczne tarasy pozwolą docenić wyjątkową przestrzeń i panoramiczne widoki. To niepowtarzalna inwestycja oferująca wyjątkową okazję dla tych, którzy marzą o posiadaniu luksusowego domu wakacyjnego lub spokojnej rezydencji na stałe.

Powierzchnia

125 – 200 m2

Sypialnie

3

Łazienki

2 – 3

Cena

€ 827 000 – 1 168 000
Zlokalizowana w wyjątkowej okolicy winnic, sadów cytrusowych i gajów oliwnych, Tala znajduje się w niewątpliwie jednej z najbardziej urokliwych części Cypru. Dzięki szerokiej gamie atrakcji historycznych, kulturalnych i społecznych, a także odległości zaledwie kilku kilometrów od miasta Pafos, wioska cieszy się dużą popularnością wśród odwiedzających zachodnie wybrzeże Cypru.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami