Regina Gardens

Regina Gardens położone jest w wyjątkowej części Pafos, zaledwie 550 metrów od brzegu morza. W najbliższym otoczeniu znaleźć można wszelkie niezbędne punkty usługowe, sklepy oraz restauracje. Regina Gardens to zespół apartamentowców, który zaprojektowano z dbałością o szczegóły i w ramach tradycyjnej śródziemnomorskiej architektury.
Apartamenty charakteryzują się przestronnymi i jasnymi wnętrzami. Stworzono tutaj również duże tarasy i balkony, które zapewnią doskonałe warunki do korzystania z cudownego klimatu Cypru i zarazem jednego z najbardziej nasłonecznionych miejsc w Europie. Na terenie inwestycji znaleźć można również ogólnodostępne baseny typu „laguna”, malownicze ogrody oraz klub rezydentów.

Powierzchnia

76 – 94 m2

Sypialnie

2 – 3

Łazienki

1 – 2

Cena

€ 272 000 – 277 000
Według legendy to właśnie u wybrzeży Pafos z morskiej piany wynurzyła się bogini miłości i piękna, Afrodyta. Miasto, dzięki swojej bogatej historii i znajdowaniu się pod panowaniem rzymskim, tureckim, weneckim i brytyjskim, cieszy się znakomitą różnorodnością kulturową i architektoniczną. Znajdują się tutaj liczne zabytki, dzięki którym miasto znalazło się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.
Rejon ten słynie z wielu urokliwych plaż, które oznaczono Błękitną Flagą, W Pafos każdy znajdzie coś dla siebie- od piaszczystych plaż, wyjątkowej przyrody, po ośrodki kultury i miasto cieszące się przyjazną atmosferą przez całą dobę.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami