Aegean Blue Apartments

On the picturesque island of Crete lies a unique development- Aegean Blue Apartments, consisting of elegant flats designed around a communal swimming pool and surrounded by charming landscaped gardens. This location offers phenomenal views of the Mediterranean Sea, making it an exceptional place to live or spend a holiday.
Apartamenty w Aegean Blue Apartments są wykończone w wysokim standardzie, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny styl łączy się tutaj z tradycyjną śródziemnomorską architekturą. Wnętrza zaprojektowano z myślą o najdrobniejszych szczegółach, dbając o stworzenie stylowych i przytulnych przestrzeni. W ramach nieruchomości przewidziano taras na dachu oraz prywatne miejsce parkingowe.

Area

38 m2

Bedrooms

1

Bathrooms

1

Price

€ 295 000
Maleme to urokliwa miejscowość turystyczna położona w zachodniej części Krety, kilkanaście kilometrów od Chani. Miasteczko słynie z uznawanej za jedną z najpiękniejszych i najdłuższych plaż na wyspie. Maleme jest również istotnym historycznie miejscem dla losów Krety. W okolicy znajduje się wiele malowniczych miejscowości, winnic, zabytkowych ruin, a wspomniana plaża jest miejscem idealnym dla osób szukających spokojnego wypoczynku.

Interested in this property?

Contact us