Pissouri Villas

Położone w otoczeniu malowniczych krajobrazów Pissouri Villas stanowią wyjątkowe miejsce do życia dla osób szukających spokoju pośród śródziemnomorskiej natury. Lokalizacja nieco wyżej nad poziomem morza oznacza nieco niższą wilgotność, a zatem gwarantuje zdrowy i orzeźwiający klimat, czyli warunki idealne do życia.
Wille zaprojektowano i wyposażono z przeznaczeniem zarówno na domy letniskowe, jak również na stały pobyt. Przestronne ogrody przy każdej willi pozwolą zaplanować prywatny basen, jak również miejsce do spotkań z bliskimi. Wnętrza zaprojektowano z myślą o tradycyjnej śródziemnomorskiej architekturze. Znaleźć tu można kominki opalane drewnem oraz słoneczne tarasy pokryte pergolami, natomiast przestrzenie zewnętrzne wykończono naturalnym kamieniem.

Area

130 m2

Bedrooms

3

Bathrooms

2

Price

€ 298 000
Pisuri (Pissouri) to malownicza miejscowość turystyczna, która zachwyca malowniczymi plażami. Ze względu na urokliwe krajobrazy, malownicze wzgórza oraz piękne widoki na Morze Śródziemne, miejscowość przyciąga miłośników natury. W pobliżu znajduje się również park narodowy Akrotiri, który jest uważany za jedno z najpiękniejszych miejść na Cyprze. Pisuri jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokojnego wypoczynku wśród zjawiskowych krajobrazów.

Interested in this property?

Contact us