Aegean Blue Apartments

Na malowniczej wyspie Krety położona jest wyjątkowa inwestycja- Aegean Blue Apartments, składająca się z eleganckich apartamentów, zaprojektowanych wokół ogólnodostępnego basenu i otoczonych urokliwymi ogrodami krajobrazowymi. To miejsce oferuje zjawiskowy widok na Morze Śródziemne, co czyni je wyjątkowym miejscem do zamieszkania lub spędzenia wakacji.
Apartamenty w Aegean Blue Apartments są wykończone w wysokim standardzie, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesny styl łączy się tutaj z tradycyjną śródziemnomorską architekturą. Wnętrza zaprojektowano z myślą o najdrobniejszych szczegółach, dbając o stworzenie stylowych i przytulnych przestrzeni. W ramach nieruchomości przewidziano taras na dachu oraz prywatne miejsce parkingowe.

Powierzchnia

38 m2

Sypialnie

1

Łazienki

1

Cena

€ 295 000
Maleme to urokliwa miejscowość turystyczna położona w zachodniej części Krety, kilkanaście kilometrów od Chani. Miasteczko słynie z uznawanej za jedną z najpiękniejszych i najdłuższych plaż na wyspie. Maleme jest również istotnym historycznie miejscem dla losów Krety. W okolicy znajduje się wiele malowniczych miejscowości, winnic, zabytkowych ruin, a wspomniana plaża jest miejscem idealnym dla osób szukających spokojnego wypoczynku.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami