Nieruchomości na Cyprze

Nasze najnowsze oferty

Acropolis Homes - Limassol Del Mar - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Apartamentowiec
Cypr

Limassol Del Mar

Wyjątkowa architektura Limassol Del Mar przypomina nową “falę” u wybrzeży słonecznego Limassolu. Każdy luksusowy apartament gwarantuje zjawiskowe widoki na piaszczyste wybrzeże i turkusowe wody Morza Śródziemnego.
Wewnątrz tej unikatowej inwestycji przewidziano wyposażenie z materiałów najwyższej jakości. Na terenie obiektu znajduje się również wiele udogodnień.

Zobacz ofertę »
Acropolis Homes - Zelemenos Village - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa
Cypr

Zelemenos Village

Zelemenos Village to wyjątkowe osiedle luksusowych willi położonych na wzgórzach ze zjawiskowym widokiem na Morze Śródziemne i wybrzeże miasta Pafos. Na terenie inwestycji znajduje się kort tenisowy oraz restauracja.

Zobacz ofertę »

Nasze wszystkie oferty

Acropolis Homes - Adonis Beach Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Ogród
Cypr

Adonis Beach Villas

Zbudowane z zachowaniem najwyższych standardów wille Adonis Beach posiadają baseny, prywatne ogrody, strefę jadalną z miejscem na np. grill oraz ogromne werandy.

Zobacz ofertę »
Acropolis Homes - Pissouri Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa z basenem
Cypr

Pissouri Villas

Pissouri Villas zaprojektowano i wyposażono z przeznaczeniem zarówno na domy letniskowe, jak również na stały pobyt. Przestronne ogrody przy każdej willi pozwolą zaplanować prywatny basen, jak również miejsce do spotkań z bliskimi. Wnętrza zaprojektowano z myślą o tradycyjnej śródziemnomorskiej architekturze.

Zobacz ofertę »
Acropolis Homes - Limassol Blu Marine - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Apartamentowiec
Cypr

Limassol Blu Marine

Limassol Blu Marine to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w samym sercu wybrzeża dynamicznie rozwijającego się Limassolu. Obiekt został zaprojektowany przez światowej sławy brytyjskich architektów i inżynierów, Benoy i BurroHapold. Każdy z luksusowych apartamentów posiada wyjątkowy widok na Morze Śródziemne.

Zobacz ofertę »
Acropolis Homes - Coral Seas Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Osiedle
Cypr

Coral Seas Villas

Coral Seas Villas to ekskluzywne nieruchomości na Cyprze, które zostały wyróżnione europejską nagrodą „Best Interior Design Show Home 2019”. Inwestycja ta składa się z nowoczesnych apartamentów i willi nad samym brzegiem morza. Charakteryzują się niepowtarzalną kompozycją nowoczesności i tradycyjnej śródziemnomorskiej architektury. Na ich wyjąkowość składa się lokalizacja przy pięknej piaszczystej plaży, nowoczesny wystrój wnętrz oraz najwyższa jakość materiałów użytych przy wykończeniu.

Zobacz ofertę »
Nie ma więcej ofert

Szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami