O nas

Znajdź z nami wymarzoną nieruchomość

Acropolis Homes to marka zbudowana na doświadczeniu Homely Estates. Stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie na śródziemnomorskie nieruchomości. Poszerzamy horyzonty inwestycyjne naszych klientów, którzy coraz częściej decydują się na inwestycje na południu Europy zamiast lokalnych nieruchomości. Takie przedsięwzięcia to dobre rozwiązanie nie tylko na bezpieczne ulokowanie swojego kapitału na przyszłość, ale również na uzyskanie wysokiego, stabilnego zysku.
Oferujemy kompleksowe wsparcie przy nabyciu nieruchomości położonych nawet parę tysięcy kilometrów od Polski. Prezentujemy wyłącznie sprawdzone inwestycje z rynku pierwotnego i wtórnego. Cenimy sobie bezpieczeństwo podejmowanych inwestycji, dlatego współpracujemy tylko z deweloperami cieszącymi się bogatym i pełnym sukcesów doświadczeniem. Dzięki wieloletnim inwestycjom naszych partnerów, możemy dziś zaoferować nieruchomości w najatrakcyjniejszych lokalizacjach południowego Cypru oraz słonecznego wybrzeża Grecji.

* Oferta dotyczy wybranych nieruchomości

Jak działamy?

Wspieramy już od początku kreowania się pomysłu na inwestycję poprzez zbadanie potrzeb naszych Klientów. Towarzyszymy aż po domknięcie wszelkich formalności na miejscu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości oferujemy szeroką, specjalistyczną wiedzę.
Możemy zaoferować bezpłatną wycieczkę, podczas której będziesz mieć możliwość dobrze poznać wybraną nieruchomość. Pomożemy z transferem, zakwaterowaniem oraz dokładnym poznaniem wybranej lokalizacji. Nasi lokalni partnerzy pomogą Państwu bezproblemowo sformalizować transakcje i są gotowi rozwiązać każdy problem. Wesprzemy w kwestiach prawnych i przy całej obsłudze transakcji a nawet doradzić w kwestiach związanych ze stałym pobytem, otwarciem lokalnego rachunku bankowego czy wyborze ośrodków edukacji.

Zainwestuj w marzenia

Łagodny klimat, wysoki standard życia, niskie koszty i jeden z najniższych podatków dochodowych. Sprawdź dlaczego inwestycja zagraniczna to świetne rozwiązanie dla Ciebie.

Oferty

Wybierzesz widok na piaszczyste plaże czy sielankowe krajobrazy spowite ciepłą śródziemnomorską bryzą?