Aphrodite Beachfront III

Aphrodite Beach Front III to już trzeci etap cieszącej się dużym zainteresowaniem klientów inwestycji o tej nazwie. Zlokalizowane nad samym wybrzeżem Morza Śródziemnego wille charakteryzuje zjawiskowy widok na piaszczystą plażę i turkusową wodę. Dojście na uznawaną za jedną z najpiękniejszych plaż wyspy prowadzi zjawiskową promenadą otoczoną rozległym basenem typu laguna.
Apartamenty zaprojektowano łącząc nowoczesne rozwiązania i udogodnienia z elementami tradycyjnej śródziemnomorskiej architektury. Wykończone w wysokim standardzie apartamenty otoczone są urokliwą roślinnością i naturalnymi materiałami, takimi jak piaskowce czy drewno. Każda willa otoczona jest prywatnym ogrodem, a na terenie inwestycji zlokalizowano bar, restaurację, mini-market oraz inne lokale usługowe.

Powierzchnia

52 – 57 m2

Sypialnie

2 – 3

Łazienki

1 – 2

Cena

€ 295 000 – 405 000
Maleme to urokliwa miejscowość turystyczna położona w zachodniej części Krety, kilkanaście kilometrów od Chani. Miasteczko słynie z uznawanej za jedną z najpiękniejszych i najdłuższych plaż na wyspie. Maleme jest również istotnym historycznie miejscem dla losów Krety. W okolicy znajduje się wiele malowniczych miejscowości, winnic, zabytkowych ruin, a wspomniana plaża jest miejscem idealnym dla osób szukających spokojnego wypoczynku.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami