Coral Seas Villas

Coral Seas Villas to ekskluzywne nieruchomości na Cyprze, które zostały wyróżnione europejską nagrodą „Best Interior Design Show Home 2019”. Inwestycja ta składa się z nowoczesnych apartamentów i willi nad samym brzegiem morza. Charakteryzują się niepowtarzalną kompozycją nowoczesności i tradycyjnej śródziemnomorskiej architektury. Na ich wyjątkowość składa się lokalizacja przy pięknej piaszczystej plaży, nowoczesny wystrój wnętrz oraz najwyższa jakość materiałów użytych przy wykończeniu.
Te 63 wolnostojące nadmorskie wille usytuowane są w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Pafos. Większość obejmuje prywatne baseny oferując nie tylko piękne widoki na Morze Śródziemne, ale także liczne udogodnienia dla mieszkańców, takie jak zadbane ogrody, duże werandy, patio oraz nowoczesna, ogólnodostępna siłownia i sauna. Ta zamknięta inwestycja zapewnia ekskluzywny standard życia na Cyprze.

Powierzchnia

117 – 270 m2

Sypialnie

3 – 7

Łazienki

3 – 7

Cena

€ 699 000 – 3 060 000 + VAT
Peja jest spokojną miejscowością wypoczynkową zlokalizowaną nad malowniczą Koralową Zatoką. Okolica ta słynie z licznych stanowisk archeologicznych, których historia sięga jeszcze starożytności. Miejscowość charakteryzuje bardzo zróżnicowany krajobraz. Znajdujące się tutaj wzgórza często ciągną się aż po zjawiskowe plaże.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami