Limassol Park

Limassol Park otoczony jest terenami zieleni, dzięki czemu jego lokalizacja stanowi doskonały kompromis pomiędzy umiejscowieniem wokół przyrody i doskonały punkt komunikacyjny ze wszystkimi udogodnieniami miasta. Ponad 75% powierzchni projektu zajmują ogrody krajobrazowe z wijącymi się ścieżkami i oczkami wodnymi, które otaczają dwa duże baseny o nieregularnych kształtach, basen dla dzieci i plac zabaw.
Każdy przestronny apartament wykończony został z niezwykłą dbałością o szczegóły, w tym wykończeniem z materiałów wysokiej jakości. Nieruchomości te zostały starannie zaprojektowane, abyś od samego początku czuł się jak w domu.

Powierzchnia

58 – 74 m2

Sypialnie

1 – 3

Łazienki

1 – 2

Cena

€ 195 000 – 450 500 + VAT

Limassol przechodzi okres intensywnego rozwoju. Miasto to określa się jako dynamiczne i wielokulturowe. Obserwuje się tam znaczny wzrost ruchu turystycznego i przedsięwzięć zagranicznych inwestorów. Wraz ze wzmożonym popytem na nieruchomości, miasto zaczęło dynamicznie rozwijać się w zachodnim kierunku, tworząc tym samym wiele miejsc pracy i nowe miejskie atrakcje.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami