Venus Gardens

Venus Gardens to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, usytuowany zaledwie krótki spacer od wybrzeża Pafos i turkusowych wód Morza Śródziemnego. Te luksusowe domy usytuowane na wzgórzu w Chlorace zostały zaprojektowane w nowoczesnym, relaksującym stylu z wyraźnymi akcentami charakterystycznymi dla regionu śródziemnomorskiego. Każdy z domów posiada przestronne werandy, tarasy i pięknie urządzone ogrody, zapewniające bezpośredni dostęp do natury. Wnętrza nieruchomości zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić swobodny przepływ powietrza i naturalnego światła, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość tego miejsca.
Venus Gardens to prestiżowe osiedle zamknięte, w którym mieszkańcy mogą korzystać z obszernych, wspólnych terenów zielonych, dwóch pięknie zaprojektowanych basenów, klubu oraz kortu tenisowego. W zespole ekskluzywnych domów, które tworzą to wyjątkowe miejsce, harmonijnie połączono design i architekturę z tradycyjnymi cechami charakterystycznymi dla stylu śródziemnomorskiego. Inspiracją dla projektantów były cypryjskie kamienne wille, co widać w formie, otworach okiennych, dużej powierzchni zadaszonych tarasów, materiałach wykończeniowych takich jak kamień, tynk czy drewno, a także dachach krytych czerwoną dachówką. Kolory ziemi i śródziemnomorskie ogrody krajobrazowe dodają temu miejscu niepowtarzalnego uroku.

Powierzchnia

47 – 143 m2

Sypialnie

1 – 3

Łazienki

1 – 3

Cena

€ 210 000 – 695 000 + VAT
Architekturę Chloraki tworzy mieszanka starych i nowoczesnych budynków otoczonych pięknymi terenami zielonymi. Widać tutaj wpływy kulturowe łączące cechy europejskie i typowe dla Bliskiego Wschodu. Zlokalizowana na zachód od miasta Pafos, Chloraka położona jest nad kilkoma ustronnymi plażami o złocistych piaskach i krystalicznie czystej wodzie. W miasteczku znajduje się szeroki wybór restauracji, barów i kawiarni.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami