Nieruchomości w Limassol

Acropolis Homes - Limassol Del Mar - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Apartamentowiec
Cypr

Limassol Del Mar

Wyjątkowa architektura Limassol Del Mar przypomina nową “falę” u wybrzeży słonecznego Limassolu. Każdy luksusowy apartament gwarantuje zjawiskowe widoki na piaszczyste wybrzeże i turkusowe wody Morza Śródziemnego.
Wewnątrz tej unikatowej inwestycji przewidziano wyposażenie z materiałów najwyższej jakości. Na terenie obiektu znajduje się również wiele udogodnień.

Zobacz ofertę »
Acropolis Homes - Pissouri Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa z basenem
Cypr

Pissouri Villas

Pissouri Villas zaprojektowano i wyposażono z przeznaczeniem zarówno na domy letniskowe, jak również na stały pobyt. Przestronne ogrody przy każdej willi pozwolą zaplanować prywatny basen, jak również miejsce do spotkań z bliskimi. Wnętrza zaprojektowano z myślą o tradycyjnej śródziemnomorskiej architekturze.

Zobacz ofertę »
Acropolis Homes - Limassol Blu Marine - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Apartamentowiec
Cypr

Limassol Blu Marine

Limassol Blu Marine to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w samym sercu wybrzeża dynamicznie rozwijającego się Limassolu. Obiekt został zaprojektowany przez światowej sławy brytyjskich architektów i inżynierów, Benoy i BurroHapold. Każdy z luksusowych apartamentów posiada wyjątkowy widok na Morze Śródziemne.

Zobacz ofertę »
Acropolis Homes - Limassol Park - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Taras
Cypr

Limassol Park

Limassol Park otoczony jest terenami zieleni, dzięki czemu jego lokalizacja stanowi doskonały kompromis pomiędzy umiejscowieniem wokół przyrody i doskonały punkt komunikacyjny ze wszystkimi udogodnieniami miasta.

Zobacz ofertę »
Nie ma więcej ofert

Szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami