Nieruchomości w Pafos

Acropolis Homes - Zelemenos Village - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Willa
Cypr

Zelemenos Village

Zelemenos Village to wyjątkowe osiedle luksusowych willi położonych na wzgórzach ze zjawiskowym widokiem na Morze Śródziemne i wybrzeże miasta Pafos. Na terenie inwestycji znajduje się kort tenisowy oraz restauracja.

Zobacz ofertę »
Acropolis Homes - Adonis Beach Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Ogród
Cypr

Adonis Beach Villas

Zbudowane z zachowaniem najwyższych standardów wille Adonis Beach posiadają baseny, prywatne ogrody, strefę jadalną z miejscem na np. grill oraz ogromne werandy.

Zobacz ofertę »
Acropolis Homes - Coral Seas Villas - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Osiedle
Cypr

Coral Seas Villas

Coral Seas Villas to ekskluzywne nieruchomości na Cyprze, które zostały wyróżnione europejską nagrodą „Best Interior Design Show Home 2019”. Inwestycja ta składa się z nowoczesnych apartamentów i willi nad samym brzegiem morza. Charakteryzują się niepowtarzalną kompozycją nowoczesności i tradycyjnej śródziemnomorskiej architektury. Na ich wyjąkowość składa się lokalizacja przy pięknej piaszczystej plaży, nowoczesny wystrój wnętrz oraz najwyższa jakość materiałów użytych przy wykończeniu.

Zobacz ofertę »
Acropolis Homes - Venus Gardens - Biuro Nieruchomości - Zdjęcie Nieruchomości - Basen
Cypr

Venus Gardens

Venus Gardens to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, usytuowany zaledwie krótki spacer od wybrzeża Pafos i turkusowych wód Morza Śródziemnego. Te luksusowe domy usytuowane na wzgórzu w Chlorace zostały zaprojektowane w nowoczesnym, relaksującym stylu z wyraźnymi akcentami charakterystycznymi dla regionu śródziemnomorskiego. Każdy z domów posiada przestronne werandy, tarasy i pięknie urządzone ogrody, zapewniające bezpośredni dostęp do natury. Wnętrza nieruchomości zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić swobodny przepływ powietrza i naturalnego światła, co dodatkowo podkreśla wyjątkowość tego miejsca.

Zobacz ofertę »
Nie ma więcej ofert

Szukasz czegoś innego?

Skontaktuj się z nami